POZYCJONOWANIE

POZYCJONOWANIE I KAMPANIE REKLAMOWE

Nasza oferta obejmuje możliwość promowania Państwa witryny w internecie. W zależności od potrzeb przygotujemy Państwa kampanię reklamową w Google lub facebooku. Istnieje też możliwość umieszczenia Państwa reklam w lokalnych portalach.

ADD WORDS

Na obecną chwilę najbardziej popularna forma promocji strony bądź zwiększenia sprzedaży. W ramach usługi przygotujemy dla Państwa  reklamę, dobierzemy zakres działań i czas reklamy, wybierzemy słowa klucze. Słowem całą kampanię powierzają Państwo nam, ustalimy tylko wspólnie czego Państwo oczekują. W naszej ofercie zamieściliśmy dwa rodzaje reklam add words: podstawowa i rozszerzona(w ramach samej reklamy są też podstrony do wybranych kategorii ważnych dla Państwa lub Waszych klientów).

bequeen

PODSTAWOWA - 70 zł netto

bequeen1

ROZSZERZONA - 90 zł netto

POZYCJONOWANIE SEO

Z uwagi na olbrzymią ilość mniej lub bardziej zrozumiałych dla klientów ofert pozycjonowania SEO, chcemy przedstawić swoją. Staraliśmy się zorganizować ją w jakieś sensowne ramy (pakiety). Proponujemy umieszczenie w katalogach SEO wpisów reklamowych dla Państwa firmy. Każdy wpis jest unikalny, tzn. że różnią się one od siebie nienacznie (jednak dla robotów intenetowych ma to znaczenie). Każdy wpis jest umieszczany tylko w katalogu, w którym sami się reklamujemy. Dokonujemy wpisów w pakietach po 10 wpisów dziennie (algorytm znanej światowej przeglądarki jest na to bardzo czuły). W razie pytań prosimy o kontakt.

50

110zł netto - 50 wpisów

100

185zł netto - 100 wpisów

150

280 zł netto - 150 wpisów

PRESELL PAGES (Precle)

Presell pages (precle) to strony stworzone w celu umożliwiania innym wstawienia artykułów z linkami ich własnych stron. Najczęsciej są to artykuły reklamujące daną stronę, jednak z uwagi na jakość artykułu nasza firma zdecydowała się na pisanie artykułów o treści ogólnej, link do strony umieszczając z reguły na końcu artykułu. W końcu oprócz robotów, ktoś jednak to może przeczytać. W naszej ofercie znajduje się napisanie takiego artykułu dla Państwa oraz opublikowanie ich w dostępnych preclach. Oczywiście tutaj także nie znajdzie się wpis o tej samej treści. Różnią się one synonimami, ale tak jak w przypadku wpisów SEO dla robotów internetowych będą to unikalne wpisy. Poniżej można zobaczyć jakie są różnice w tym samym tekście. Zapraszamy do kontaktu.

551560_183077192_stara-maszyna-do-pisania-torpedo-kufer-stan-bardzo-dobry-zabytek_xlargeNapisanie artykułu wraz z synonimami i z liniem do strony to 40 zł netto. Jakie są różnice w treści mogą Państwo zobaczyć poniżej.

Glazed and salted pretzelMinimalna ilość artykułów to 40. Cena za dodanie jednego precla to jeden złoty netto. Stąd minimalna ilość to 40 zł netto. Kolejne precle to kolejne złotówki. Po zakończeniu dodawania precli wysyłamy raport z wynikami.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji.
niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Ceny netto (nie zawierają podatku VAT)